נותנים מקום למצוינות נותנים מקום למצוינות

נותנים מקום למצוינות

יהלי רייסר שקרוב

86 חיילים, נגדים, קצינים ואזרחים עובדי צה"ל קיבלו היום תעודת הצטיינות כהוקרה על עבודתם הקשה והמסורה

אתמול (יום ראשון) התקיים טקס מצטייני מפקד זרוע הים (מח"י) לשנת 2019 בבסיס ההדרכה של הזרוע. 86 מצטיינים נבחרו מתוך אוכלוסייה רחבה וחלקם אף יזכו להימנה בין מצטייני הרמטכ"ל והנשיא בשנה הנוכחית.

המצטיינים שנבחרו מבצעים את עבודתם בצורה הטובה ביותר ותורמים לחיזוק חוסנה המבצעי של זרוע הים. "זרוע הים משנה את פניה והאתגרים הרבים שעימם אנו מתמודדים מציבים את הזרוע במקום אחר", ציין בנאומו מפקד הזרוע, אלוף אלי שרביט. "ללא קשר לכמות האתגרים, מה שמניע ארגון זה האנשים בו, במיוחד כאשר המעטפת היא מורכבת מאוד".

אחד אחרי השנייה הם עולים ומצדיעים למפקדם הבכיר, מפקד זרוע הים. לחיצות הידיים וההצדעה לא מצליחים להסתיר את ההתרגשות שעל פניהם של 86 המצטיינים. "הצטיינות זו דרך חיים וגישה. המעמד הזה הוא המינימום שאנו יכולים לעשות עבורכם", אמר אלוף אלי שרביט. "אנו מוקירים לכם תודה על כך שאתם בוחרים בכל יום לעבוד יותר קשה ושמים את טובת הארגון לפני טובתכם האישית".

 

המשפחה והערכים שמקבלים מהבית מהווים את הבסיס להצלחה ולהצטיינות. "כדי להצטיין צריך סביבה מאפשרת ולדעת להגיד תודה. ארגון שלא יודע להוקיר את מצטייניו לא ידע להצטיין בעתיד", הסביר מפקד הזרוע בסיום נאומו.

עוד כתבות בנושא

loading...