מכוונים גבוה מכוונים גבוה

מכוונים גבוה

אביב פירסט

עשרות מוזמנים ו19 תעודות הצטיינות. כך נראה טקס מצטייני שייטת הצוללות

היום (ה') נערך טקס מצטייני שייטת הצוללות בבסיס זרוע הים שבחיפה. בטקס נכחו מפקד שייטת הצוללות, אל"ם אסף, סגן מפקד השייטת, מפקדי הצוללות, קציני וחיילי השייטת, המצטיינים, חבריהם ומשפחותיהם.

הטקס נפתח בסיור המשפחות בצוללת. בסיור, נחשפו המשפחות לתפקידי הצוללות, המבנה שלה והתפקידים השונים שמאיישים בניהם.

לאחר מכן, נקראו כלל המוזמנים להתיישב במקומותיהם לכבוד תחילת הטקס.

"לזהות מצטיין זו משימה לא פשוטה", אמר מנחה הטקס, סרן דניאל. "אך אפשר לזהות אותו לפי העיניים הבורקות לפני תחילתה של משימה, האוזניים הקשובות, הראש החושב, האחריות על הכתפיים, הרצון להמשיך ולכבוש עוד פסגה".

במהלך הטקס הוזמנו לבמה 19 מצטיינים. כאשר אחד מהם היה מצטיין רמטכ"ל, שניים מהם מצטייני מפקד זרוע הים, חמישה מהם הם מצטייני מפקד בסיס חיפה, ו-11 מצטייני שייטת הצוללות.

כל מצטיין שנקרא שמו, צעד לעבר קדמת הבמה בליווי משפחתו, הצדיע למפקד השייטת, לחץ את ידו וקיבל את תעודת המצטיין, כאשר ברקע נשמעות מחיאות הכפיים של הקהל.

עשרות מוזמנים ו19 תעודות הצטיינות. כך נראה טקס מצטייני שייטת הצוללות

 

"אני מתרגשת שנבחרתי כמצטיינת השייטת", מספרת רב"ט דפנה, מאמנת הסימולטור הטקטי של שייטת הצוללות. "אני חושבת שלקבל הערכה זה חשוב ונותן הרבה מרץ ומוטיבציה להמשיך לתת מעצמך", היא מסבירה.

"אני חושב שדפנה ראויה להיות מצטיינת בזכות העבודה מכל הלב שהיא נותנת", משתף רס"ן דור, מפקד הסימולטור בו דפנה משרתת. "היוזמה העצמית, הדאגה לשיפור הסימולטור ושיפור החניכים שבו. כל משימה שדפנה ממלאת, תמיד תתבצע באווירה חיובית ובשמחה".

"שייטת 7 אמונה על הרבה תחומים וכשירויות", ציין בנאומו מפקד השייטת, אל"ם אסף. "כשייטת, אנו מתמודדים עם זירה משתנה ואיומים חדשים אליהם אנו מסתגלים כל הזמן, ומנסים לתת מענה".

"בטקס, אנו מוקירים תודה לחיילים שהביאו את יכולותיהם לרמת מיצוי ותרומה מאוד משמעותית", מסכם אל"ם אסף, "הצטיינות היא גילוי אחריות, ועשייה מעבר לתחום האחריות. גם עשייה אישית, וגם עידוד ושיפור של כל הסביבה, ואת זאת אנו מוקירים".

עוד כתבות בנושא

loading...