החלפת מפקד זירת ים סוף החלפת מפקד זירת ים סוף

החלפת מפקד זירת ים סוף

מערכת אתר זרוע הים

״אני מתחייב להמשיך להוביל את הזירה, לשמור על בטחונם ושגרת יומם של האזרחים ולאפשר ים פתוח וחוף מבטחים״

בשבוע שעבר, התקיים טקס החלפת מפקד זירת ים סוף. הטקס נערך בבסיס זרוע הים באילת בראשות מפקד זרוע הים, אלוף אלי שרביט, מפקד הזירה היוצא, אל"ם אופיר דוד, מפקד הזירה הנכנס, סא"ל תמיר שמש, מפקדים, לוחמים ובני משפחה.

סא״ל שמש מחליף בתפקידו את אל״ם דוד, אשר כיהן בתפקיד זה במהלך השנתיים האחרונות וכעת יחל את תפקידו החדש כראש מחלקת תורה והדרכה בזרוע הים.

״זירת ים סוף היא זירה מורכבת, ומשימת ההגנה עליה מציבה אתגרים רבים בפני משרתיה. מניעת חדירת פעילות חבלנית עוינת לצד שמירה על חופש השיט וביטחון התיירים הפוקדים את העיר באופן קבוע, הופכות את הזירה למשמעותית ואסטרטגית ביותר בהגנה על גבולותיה הימיים של מדינת ישראל", הסביר בנאומו מפקד זרוע הים.

״אל״ם אופיר דוד מסיים כעת תקופה ענפה כמפקד הזירה, ואני מאחל לו הצלחה בהמשך דרכו בזרוע. כמו כן אני רוצה לברך את סא״ל תמיר שמש בהיכנסו לתפקיד מפקד זירת ים סוף, אני סמוך ובטוח שימלא את תפקידו נאמנה״, מפקד זרוע הים הוסיף ואיחל.

״אני מתחייב להמשיך להוביל את הזירה, לשמור על בטחונם ושגרת יומם של האזרחים ולאפשר ים פתוח וחוף מבטחים״
(צילום: סמל עדן סעדה)

״זכיתי לפקד על זירה מיוחדת ומאתגרת והכרתי לוחמים ומפקדים מוכשרים ורציניים״, אמר בהתרגשות מפקד זירת ים סוף היוצא, אל״ם דוד.

״לאחר שנתיים משמעותיות של עשייה מרובה בזירת ים סוף, אני נרגש להעביר את תפקיד מפקד הזירה לסא״ל תמיר שמש. אני סבור כי ימלא את תפקידו בצורה הטובה ביותר, יהווה מפקד משמעותי בעבור משרתי הזירה וימשיך להבטיח את שלום תושבי העיר ותייריה״, הצהיר אל״ם דוד.

״זירת ים סוף הינה זירה ייחודית ומאתגרת המאופיינת כצפופה, מגוונת ובעלת פעילות ימית ענפה, אשר מהווה נכס חיוני ואסטרטגי במדינת ישראל", הסביר מפקד זירת ים סוף הנכנס, סא״ל תמיר שמש.

״אני מתחייב להמשיך להוביל את הזירה, לשמור על בטחונם ושגרת יומם של האזרחים ולאפשר ים פתוח וחוף מבטחים״, סיכם סא״ל שמש.

 

 

עוד כתבות בנושא

loading...