ים של אפליקציות ים של אפליקציות

ים של אפליקציות

מערכת אתר זרוע הים

רציתם הסבר על כל האפליקציות הצה"ליות והזרועיות? הפרטים המלאים בכתבה

שמעתם על עולם הדיגיטל? לא מדובר על טיקטוק או אינסטגרם, אלא על תרבות ניהול מבוססת מחשבים, תקשורת וטכנולוגיה. במסגרת תוכנית אנשים, מחלקת תקשוב מובילה צוות אשר השיק תוכנית לשיפור איכות השירותים הדיגיטליים והעצמת המשרת, על ידי פיתוח והטמעה של שירותים דיגיטליים שונים בעולמות הלוגיסטיקה, הלמידה, האחזקה, הרפואה וכדומה - והנגשתם למשרת.

כחלק מכך פותחו מספר אפליקציות כלל-צה"ליות שהשתלבו בזרוע, ובנוסף, אפליקציות פנים-זרועיות אשר פותחו בהובלת מחלקת תקשוב ויוצאו לכלל צה"ל. ניגש לרשימה המפורטת:

'לו"זון'
אנשי הקבע (נגדים וקצינים) יכולים לצפות בלו"ז מהמחשב הסודי גם מרחוק על מכשירי בלמ"ס. מעבר הלו"ז מתבצע באופן אוטומתי תוך סינון של מידע מסווג ומקנה לאנשי הקבע את היכולת לנהל לוח זמנים גם מרחוק דרך הטלפון הנייד שלהם.
לחצו והיכנסו לאפליקציה - שם המשתמש והסיסמה הם ת"ז שלכם עם הסיומת @idf

'קיטבג'
אפשר חתימה? גם אם אתם עדיין לא מפורסמים מעכשיו תוכלו לחדש ולהעביר בין משרתים חתימות מרחוק על ציוד לוגיסטי אט"לי גם דרך הטלפון הנייד.
לחצו והיכנסו לאפליקציה

'קיטבג לבן' - ייעודי לזרוע הים!
זרוע הים פיתחה מערכת בשם "קיטבג לבן", המאפשרת לחדש ולהעביר בין משרתים חתימות על ציוד לוגיסטי ייעודי לזרוע הים, כגון מחשבים, אוזניות וכולי.
לחצו והיכנסו לאפליקציה

'ארנק דיגיטלי'
ממש כמו ארנק אמיתי - שם תמצאו את כל הדברים החשובים באמת. מעכשיו ניתן לצפות בתעודות הדיגיטליות של המשרת, כגון פטורים, הקלות ת"ש וכדומה, דרך "הארנק הדיגיטלי" באמצעות הנייד. טפסי נשק עתידים להתווסף בהמשך.
לחצו והיכנסו לאפליקציה

'דו"ח 1'
נוכחים, בתפקיד מחוץ ליחידה, או בכלל בחופש על חשבון המערכת - האפליקציה שאין חייל שלא משתמש בה לסטטוס ובקרת דיווחי נוכחות יומיים. כך המפקדים יודעים תמיד היכן אתם נמצאים.
לחצו והיכנסו לאפליקציה

'בסיס דיגיטלי'
המזגן התקלקל? המנורה מהבהבת? המדף רעוע? הידית נשברה? אל דאגה, יש פתרון לכל הבעיות! באמצעות אפליקציית "בסיס דיגיטלי" בטלפון הנייד, פתיחת תקלות בינוי מעולם לא הייתה קלה יותר. שם תמצאו את כל המידע שאתם צריכים לדעת על תקלות בינוי, אישורי כניסה, כרטיסי עבודה, ניהול תורנויות ועוד.
לחצו והיכנסו לאפליקציה

Meditik
צריכים הפניה, חידוש מרשם או תור מהיר לרופא היחידה? עתה זה אפשרי גם דרך הטלפון הנייד!
דרך האפליקציה תוכלו לזמן תורים, להיות חשופים לתיק הרפואי שלכם בקלות, לדאוג לבריאותכם ולוודא שכלום לא יחסר לכם.
לחצו והיכנסו לאפליקציה

'מדים אקספרס'
שרק נתחדש!
בעזרת "מדים אקספרס", תוכלו לבצע רכישות והזמנות של מדים צבאיים עד לפתח ביתכם (אתם עוד קוראים? השליח בדיוק דופק בדלת עם המדים החדשים, תפתחו לו!)
לחצו והיכנסו לאפליקציה

'WEWORK - Cubical'
מעכשיו, גם אתם יכולים לשריין עמדה! בבסיס חיפה ובבסיס בצ"ת בזרוע הים ניתן להזמין באמצעות אפליקציה חללי עבודה משותפים, שבכל אחד מהם ניתן למצוא עשרות תאים אישיים עם מחשבים סודיים וסודיים ביותר, אוזניות, מצלמות, יכולת לקיים שיחות וידאו בלייב, טלפון לקיום שיחות סודיות-ביותר, שירותי הדפסה, חדרי דיונים, פינות קפה, ועוד.
לחצו והיכנסו לאפליקציה

'קליק'
הכל בקליק!
זרוע הים סיפקה חשבון אופיס לכל אנשי הקבע ויצרה סביבת עבודה דיגיטלית מבית מיקרוסופט.
מעכשיו כל תוכנות אופיס - PowerPoint,Word, Exel, OneNote וכו' פתוחות לאנשי הקבע גם מרחוק.
לחצו והיכנסו לאפליקציות - שם המשתמש והסיסמה הם ת"ז שלכם עם הסיומת @idf

'חבר מביא חבר'
רוצים להמליץ על חבר לשירות משמעותי כלוחם ימי? עכשיו אתם יכולים לעשות זאת גם באפליקציה "חבר מביא חבר". האפליקציה מאפשרת למשרתי זרוע הים להמליץ ליחידת מיטב על מלש"בים לתפקיד לוחם חוד ימי. ובתכל'ס, אין דבר כיפי יותר מלשרת עם חבר מהבית!
לחצו והיכנסו לאפליקציה

'ת"ש בטאצ''
הת"ש מעולם לא היה קרוב יותר: במסגרת מהלך של אגף כוח אדם לייעול תהליכים והנגשת שירותים עצמאיים למשרתים, נפתחה לאחרונה האפשרות להגיש בקשות ת"ש באמצעות האפליקציה.
לחצו והיכנסו לאפליקציה

אפליקציות נוספות ממשיכות להתפתח בזרוע על פי דרישות מהשטח וצורכי משרתי הזרוע.
אפליקציות נוספות עתידות לצאת בחודשים הקרובים, בשיתוף מחלקת תקשוב, מפת"ח, ממר"ם, יחידת שחר וגופים אזרחיים כגון מיקרוסופט, גוגל, אמזון וחברות הייטק נוספות מוכרות בשוק, זאת על מנת להוביל את המהפכה הדיגיטלית בזרוע ולהיטיב את השירות בה.

 

עוד כתבות בנושא

loading...