״גאה בך מאוד״ ״גאה בך מאוד״

״גאה בך מאוד״

מערכת אתר זרוע הים

הרמטכ"ל, רא״ל אביב כוכבי ביקר את סרן רון בירמן שנפצע בהתרסקות המסוק וביקר בבסיס חיפה של זרוע הים

ראש המטה הכללי, רב-אלוף אביב כוכבי, קיים היום (ד') ביקור בבסיס חיפה ובבית החולים רמב"ם, במסגרתו פגש את הפצוע מהתרסקות המסוק, סרן רון בירמן.

הרמטכ"ל, רא״ל אביב כוכבי ביקר את סרן רון בירמן שנפצע בהתרסקות המסוק וביקר בבסיס חיפה של זרוע הים
במהלך ביקורו בבסיס חיפה, התארח הרמטכ"ל בשייטת 3 וביחידת השליטה של בסיס חיפה ושוחח עם המפקדים, בהם מפקדי הפלגות. כמו כן, נפגש הרמטכ"ל עם אנשי היחידה למשימות תת-מימיות שסייעה בימים האחרונים באיתור מסוק העטלף ובחילוצם של סרן בירמן, סא"ל ארז שחייני ז"ל ורס"ן חן פוגל ז"ל.
הרמטכ"ל שיבח את פעילותם של לוחמי ומפקדי הילת"ם במהלך השבוע האחרון, שוחח עמם על האירוע, הוקיר את נחישותם במשימה ואת יכולותיה המיוחדות של היחידה שסייעו במאמצי האיתור והחילוץ.

עם סיום סיורו בבסיס, הגיע הרמטכ"ל לבקר את סרן רון בירמן ומשפחתו, בבית החולים רמב"ם. שם הביע הרמטכ״ל את הערכתו הרבה על דרך הפעולה בה רון נקט, תושייתו והאומץ שגילה.

מדברי הרמטכ"ל, רב-אלוף אביב כוכבי: ״כמפקד, הדבר הראשון שאתה חושב באירוע כזה הוא על הנפגעים, שמחתי מאוד לשמוע שניצלת. האופן בו תפקדת ומאמציך לנהל את האירוע ולנסות ולמצות עד תום את החילוץ של שני הטייסים מוערכים בצורה יוצאת דופן. שמעתי את שיחתך עם המוקד, רואים שאתה בשליטה מלאה, ממוקד, משימתי, יודע ופועל. אני רואה במה אתה מתמקד, כמה אכפת לך, כמה אתה אנושי וכמה אתה בן אדם של אנשים. גאה בך מאוד ומוסר חיבוק גדול. אני משתתף בצער משפחותיהן של שחייני ז״ל ופוגל ז"ל. צה"ל ואני מביעים צער עמוק, מזדהים עם כאבן ומחזקים אותן בכל דרך. זהו אירוע קשה ואנו כאן כדי ללוותן״.

״גאה בך מאוד״

loading...